O nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w sferze pomocy instytucjom budżetowym i firmom, które odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Obsługujemy placówki na terenie całego kraju oferując fachową pomoc przy wdrożeniach i szkoleniach.

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest profesjonalna pomoc w zakresie realizacji obowiązkowych procedur z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zadania nam powierzone wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, co znacząco wpływa na zadowolenie Klientów, z którymi współpracujemy, a czego dowodem są liczne rekomendacje i pozytywne opinie dotyczące naszych usług i fachowości naszych pracowników.

Od ponad 8 lat zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych, specjalizujemy się w pomocy przy realizacji obowiązkowych procedur.

Jak to robimy?

Dokładamy wszelkiej staranności, aby zespół naszych entuzjastycznych ekspertów wykorzystywał swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z różnorodnymi Klientami oraz stale podnosił swoje kwalifikacje. Nasze podejście pełne zrozumienia i cierpliwości pozwala na budowanie długotrwałej, owocnej i wieloletniej współpracy z Klientami.

Szeroki zakres naszych produktów i usług spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy:

• Gotowe dokumenty z pomocą wdrożeniową,
  • Szkolenia e-learningowe, video, stacjonarne,
  • Audyty i doradztwo.

Możliwość wyboru formy współpracy jest bardzo doceniana przez naszych partnerów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Korzystanie z naszych rozwiązań oraz pomocy wdrożeniowej i szkoleniowej gwarantuje pełne bezpieczeństwo i spełnienie obowiązków wynikających z przepisów prawa. Zapewniamy realizację obowiązków przy minimalnym zaangażowaniu z Państwa strony. Cechuje nas elastyczność i umiejętność dostosowania rozwiązań do Państwa potrzeb i możliwości.

Nasze certyfikaty

Certyfikaty oddziału MBM Bielsko-Biała:

MBM oddział Bielsko-Biała po pomyślnym przejściu audytu The Global Language System uzyskał 1 września 2017 roku certyfikat dotyczący jakości prowadzonych szkoleń, który uprawnia do organizowania szkoleń dofinansowywanych ze środków publicznych dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców.

Formularz kontaktowy Nasz konsultant przedstawi niezobowiązującą ofertę dopasowaną do profilu Twojej firmy. Kontakt nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez MBM sp. z o.o. sp. k. w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez MBM sp. z o.o. sp. k.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MBM sp. z o.o. sp. k. informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez firmę MBM.
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest MBM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy ul. Portowa 16 L 44-100 Gliwice. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.