O nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w sferze pomocy instytucjom budżetowym i firmom, które odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Obsługujemy placówki na terenie całego kraju oferując fachową pomoc przy wdrożeniach i szkoleniach.

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest profesjonalna pomoc w zakresie realizacji obowiązkowych procedur z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zadania nam powierzone wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, co znacząco wpływa na zadowolenie Klientów, z którymi współpracujemy, a czego dowodem są liczne rekomendacje i pozytywne opinie dotyczące naszych usług i fachowości naszych pracowników.

Od ponad 8 lat zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych, specjalizujemy się w pomocy przy realizacji obowiązkowych procedur.

Jak to robimy?

Dokładamy wszelkiej staranności, aby zespół naszych entuzjastycznych ekspertów wykorzystywał swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z różnorodnymi Klientami oraz stale podnosił swoje kwalifikacje. Nasze podejście pełne zrozumienia i cierpliwości pozwala na budowanie długotrwałej, owocnej i wieloletniej współpracy z Klientami.

Szeroki zakres naszych produktów i usług spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy:

• Gotowe dokumenty z pomocą wdrożeniową,
  • Szkolenia e-learningowe, video, stacjonarne,
  • Audyty i doradztwo.

Możliwość wyboru formy współpracy jest bardzo doceniana przez naszych partnerów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Korzystanie z naszych rozwiązań oraz pomocy wdrożeniowej i szkoleniowej gwarantuje pełne bezpieczeństwo i spełnienie obowiązków wynikających z przepisów prawa. Zapewniamy realizację obowiązków przy minimalnym zaangażowaniu z Państwa strony. Cechuje nas elastyczność i umiejętność dostosowania rozwiązań do Państwa potrzeb i możliwości.

Nasze certyfikaty

Formularz kontaktowy Nasz konsultant przedstawi niezobowiązującą ofertę dopasowaną do profilu Twojej firmy. Kontakt nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez MBM sp. z o.o. sp. k. w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez MBM sp. z o.o. sp. k.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MBM sp. z o.o. sp. k. informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez firmę MBM.
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest MBM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy ul. Portowa 16 L 44-100 Gliwice. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.