O nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w sferze pomocy instytucjom budżetowym i firmom, które odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Obsługujemy placówki na terenie całego kraju oferując fachową pomoc przy wdrożeniach i szkoleniach.

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest profesjonalna pomoc w zakresie realizacji obowiązkowych procedur z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zadania nam powierzone wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, co znacząco wpływa na zadowolenie Klientów, z którymi współpracujemy, a czego dowodem są liczne rekomendacje i pozytywne opinie dotyczące naszych usług i fachowości naszych pracowników.

Od ponad 8 lat zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych, specjalizujemy się w pomocy przy realizacji obowiązkowych procedur.

Jak to robimy?

Dokładamy wszelkiej staranności, aby zespół naszych entuzjastycznych ekspertów wykorzystywał swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z różnorodnymi Klientami oraz stale podnosił swoje kwalifikacje. Nasze podejście pełne zrozumienia i cierpliwości pozwala na budowanie długotrwałej, owocnej i wieloletniej współpracy z Klientami.

Szeroki zakres naszych produktów i usług spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy:

  • Gotowe dokumenty z pomocą wdrożeniową,
  • Szkolenia e-learningowe, video, stacjonarne,
  • Audyty i doradztwo.

Możliwość wyboru formy współpracy jest bardzo doceniana przez naszych partnerów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Korzystanie z naszych rozwiązań oraz pomocy wdrożeniowej i szkoleniowej gwarantuje pełne bezpieczeństwo i spełnienie obowiązków wynikających z przepisów prawa. Zapewniamy realizację obowiązków przy minimalnym zaangażowaniu z Państwa strony. Cechuje nas elastyczność i umiejętność dostosowania rozwiązań do Państwa potrzeb i możliwości.

Nasze certyfikaty

Certyfikaty oddziału MBM Bielsko-Biała:

MBM oddział Bielsko-Biała po pomyślnym przejściu audytu The Global Language System uzyskał 1 września 2017 roku certyfikat dotyczący jakości prowadzonych szkoleń, który uprawnia do organizowania szkoleń dofinansowywanych ze środków publicznych dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców.

Formularz kontaktowy Nasz konsultant przedstawi niezobowiązującą ofertę dopasowaną do profilu Twojej firmy. Kontakt nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Zgoda jest zgodą dobrowolną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu wysyłania mi ofert marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, np. ofert specjalnych za pomocą poczty zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Zgoda jest zgodą dobrowolną.
Obowiązek informacyjny znajduje się tutaj

Wielkość czcionki
Kontrast