O nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w sferze pomocy instytucjom budżetowym i firmom, które odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Obsługujemy placówki na terenie całego kraju oferując fachową pomoc przy wdrożeniach i szkoleniach.

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest profesjonalna pomoc w zakresie realizacji obowiązkowych procedur z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zadania nam powierzone wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, co znacząco wpływa na zadowolenie Klientów, z którymi współpracujemy, a czego dowodem są liczne rekomendacje i pozytywne opinie dotyczące naszych usług i fachowości naszych pracowników.

Od ponad 8 lat zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych, specjalizujemy się w pomocy przy realizacji obowiązkowych procedur.

Jak to robimy?

Dokładamy wszelkiej staranności, aby zespół naszych entuzjastycznych ekspertów wykorzystywał swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z różnorodnymi Klientami oraz stale podnosił swoje kwalifikacje. Nasze podejście pełne zrozumienia i cierpliwości pozwala na budowanie długotrwałej, owocnej i wieloletniej współpracy z Klientami.

Szeroki zakres naszych produktów i usług spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy:

• Gotowe dokumenty z pomocą wdrożeniową,
  • Szkolenia e-learningowe, video, stacjonarne,
  • Audyty i doradztwo.

Możliwość wyboru formy współpracy jest bardzo doceniana przez naszych partnerów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Korzystanie z naszych rozwiązań oraz pomocy wdrożeniowej i szkoleniowej gwarantuje pełne bezpieczeństwo i spełnienie obowiązków wynikających z przepisów prawa. Zapewniamy realizację obowiązków przy minimalnym zaangażowaniu z Państwa strony. Cechuje nas elastyczność i umiejętność dostosowania rozwiązań do Państwa potrzeb i możliwości.

Nasze certyfikaty

Formularz kontaktowy Nasz konsultant przedstawi niezobowiązującą ofertę dopasowaną do profilu Twojej firmy. Kontakt nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez firmę MBM.