Ochrona Danych Osobowych:

Szkolenie dla osób przetwarzających dane osobowe w oparciu o przepisy unijne.

Opis szkolenia

Szkolenie z ochrony danych osobowych dedykowane jest osobom upoważnionym do przetwarzania danych, które w związku z wykonywaniem swoich obowiązków służbowych mają dostęp do danych osobowych. Realizacja szkoleń dla pracowników pozwala na wypełnienie ustawowego obowiązku administratora o zapewnianiu zapoznania osób przetwarzających dane z przepisami ustawy (art. 36a ust. 2 ustawy).

Materiał szkoleniowy zawiera szczegółowe wyjaśnienia poniższych tematów.

  • Ochrona danych osobowych dla początkujących z omówieniem podstawowych pojęć.
  • Omówienie przepisów dotyczących przetwarzania i zabezpieczania danych osobowych.
  • Zasady przetwarzania i zabezpieczania danych w praktyce.
  • Odpowiedzialność osoby przetwarzającej dane.
  • Najczęstsze pytania osób przetwarzających dane.

Test sprawdzający wiedzę zawiera 17 pytań z zakresu omawianych tematów. Po weryfikacji testu wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Formularz kontaktowy Nasz konsultant przedstawi niezobowiązującą ofertę dopasowaną do profilu Twojej firmy. Kontakt nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Zgoda jest zgodą dobrowolną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu wysyłania mi ofert marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, np. ofert specjalnych za pomocą poczty zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Zgoda jest zgodą dobrowolną.
Obowiązek informacyjny znajduje się tutaj

Wielkość czcionki
Kontrast